SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault espas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
101705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault espas
2000
Dizel
2.2 dt
3.00.000Postuar
nëpërmjet celularit.
044107262
Informata rreth publikuesit
bytyqi
Rahovec
044107262
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »