SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GMC acadia 2009
Çmimi :
€17,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Lloji :
American Cars
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
3.60
Viti :
2009
ID e produktit :
101722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet GMC Acadia 2009

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Gjakova
049-858-629
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »