SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DAF FA LF 45.180
Çmimi :
€12,820.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:24
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
754,000
Viti :
2007
Ekstra :
Spoiler
ID e produktit :
101725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pesha totale e 11999 kg.

trup
dyert e pasme
perde
derë anësore
motor
markë DAF
Fuqia 180 hp (132,3 kW)
Karburanti Diesel
EURO IV
gearboxes
Lloji i manualit
akset
Numri i akseve 2
Drive 4x2
Madhësia e Tyre 235/75 / 17.5
frena
frenave motor
kabinë
që fle
Air conditioning
spoilers
pajisje shtesë
tank AdBlue
kusht
Shumë mirë
përshkrim
ngjyra e bardhë
Ne jemi një kompani me polonisht. Çmimi në Euro.
ajër të kondicionuar
- Spoilers
Instalimi i transmetimit të Firan Plandex
Kat kompensatë thekur, i papërshkueshëm nga uji
çati Removable
Informata rreth publikuesit
Firma Wanicki
Prishtinë
+48 603490084
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »