SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen caddy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
101728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi i posa ardhur nga Gjermania.Viti i prodhimit 2005 1.9 TDI .N gjendje shum t mir teknike.Kilometrat e sakta 197500 tkalume. E posedoj edhe libren e servisit .Qmimi sipas marrveshjes .Per detaje tjera na kontaktoni ne nr.044849797 dhe 044455135.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besi
Prishtinë
+37744849797
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »