SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 viti 2006 dizel 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:07
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
101782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi A4 3.0 TDI viti i prodhimit 2006 , posedon , klim tronik , tempomat , bordkompjuter , karriga me lekur , karriga elektronike , drita xenon , bi xenon , senzor parkimi para dhe mrapa , goma te reja , fellne te aluminit , me liber te servisit kilometrat me garancion 250000 per me shum mund ta shikoni me foto dhe te na kontaktoni ne ket numer TEL: 044213279


Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00h
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
045 883 888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »