SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat altea 2.0 tdi viti 2007
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
101790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat altea 2.0 tdi 2007Me pajisje full extraMe targa zvicrrane

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
045505565
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »