SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet saaba 93 sport 2003 benzines
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Saab 9-3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
221,300
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
101799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Saba asht benzines 2003 2210000 klm full opshen ne gjendje shum te mir goma diner te reja edhe te veres me flellna alumini dy part tjerat i ka krejt bej ndrrim me golf 5 me dogan pa dogan polo te re dizell veq ne baz te marrveshjesPostuar nëpërmjet celularit.qmi pak i diskutushem
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prizren
044255408
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »