SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford ne gjendje shum te mire teknike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Lloji :
Ford Galaxy
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
101802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina gjindet ne Kosove deri me 31.10.2015 dhe mund ta shihni ne Prishtine dhe Podujeve, makina ka konplet sevisin e kryer, eshte me 7 ulese 2.0 dizel, viti 2008, edhe pas kesaj date(31.10.2015) ata qe kan interesim (me marveshje) ju sjellim makinen nga Austria. Per Km ju garantojna ka librin e servisave
Te interesuarit munt te shkruaj ne email ak_con@msn.com
tel 049270007
viber:0037744239275
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
049270007
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »