SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mazda6 2003, diesel perfectt
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Mazda 6
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
101805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
prodajem mazdu6 vrlo dobru radzeni sve servisi gume nove nexen xenon senzor parking diskovi nove pakne nove auto ok,
Informata rreth publikuesit
mstan
Dragash
049182313
restelica [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »