SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes saaba 2003 benzin
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Saab 9-3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
101817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerri esht ne gjendje shum te mir benzin 2.0 2003 full opshen me cenzor tempomat senzor te fshesa ve te gjamit tempomat etj per me shum bej ndrrim me gollf 5 dizel polo te re me dhe pa dogan
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prizren
044255408
has [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »