SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 / 1.9 TD/I
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
101820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 Tdi I tkuqe Kerkoi bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Pristina
045-999-125 wiber 049-656-204
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »