SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E320 Avangard
Çmimi :
€9,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2004
ID e produktit :
101825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E320 ne gjendje shum te rregullt karrikat me nxemje fohfje para mbrapa panoram full full extra pèr mè shum kontakto nè nr 045694312

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prizren
37745694312
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »