SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus Kabriolet 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
101831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Focus 2.0 CDTi 2007 . Veutra eshte me tabele te zvicrres ka tempomat 6shpejtesi +R karrikat lekur klime etj eshte full extra Nr kontaktit: 049406482
Informata rreth publikuesit
Dren
Basel, Switzerland
Basel, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »