SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ose Ndërrohet VW Kamijonet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
101835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose Ndërrohet Volswagen kamijonet viti i prodhimit 1991 i regjistruar me rks në gjendje të rregullt motorri 2.4 me carad
Informata rreth publikuesit
safet
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »