SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw Bora 2003
Çmimi :
€4,499.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
VW
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
101838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vw bora 1.9 tdi viti 2003 gjendje shum te mir i sapo regjistruar.
Informata rreth publikuesit
Dili
Pristina
044-245-401
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »