SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet reno kango 1.6-16v 4×4
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
101845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet renaukt kango vp ne fund te 2005 goma te reja muzik klim ni vjet regjistrim alu fellna 5 ulse gjamat e zi original vetwm 130.000 km i ruajtur ne maksimum 1 vit regjistrim shitet urgjentisht
Informata rreth publikuesit
Dushi
Berlin, Germany
045472625
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »