SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet suv makina G4
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
BMW 3 Series
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
101851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet makina G4 urgjentisht eshte ne gjendje perfekte e ruajtur ne maksimum punon shum mir i ka te gjitha pjeset si gypat e materialit gypat e kompresorit shpricin te gjitha pjeset qe duhet ti ket urgjentisht shitet vetem bleres serioz nuk bej nderrime me asgjePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dushi
Berlin, Germany
045472625
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »