SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine Benz A-class 170
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1999
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
101859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dokumenta te paguara deri ne Mars 2016.
Informata rreth publikuesit
Tedi
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »