SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi gallant
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Mitsubishi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
101870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mitsubishi gallantt 1991 ne gjendje te rregullt pa rexhistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamed
044687793
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »