SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Automjet Mitsubishi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Mitsubishi Space Wagon
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
101878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes automjeti si dhe bej ndrrim te mundshem me ndonje automjet tjeter
Informata rreth publikuesit
Emir
Prishtinë
+37744561151
Brodosan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »