SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.tdi viti 2006 Km 200100
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
101882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KA REXHISTRIM DERI ME 04.09.2016
KILOMETRAT AKTUALE 200100
SERVISIN E KRYER EDHE PER 6000KM TE SERVIS CUFA
REXHISTRIMI I PARE ME 24.04.2006
KLIME
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL ME KOMANDA NE VOLLAN
KARRIKA GJYSEM LEKURE DHE ME NXEMJE
ABS ESP AIR BAG
NAVIGACION BORD KOMPJUTER
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO ME QIP
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
GOMAT E REJA TE VERES
NUK OSHT HIPOTEK AS GARANTUES PER KREDI MUND TE PERKTHEHET TE NOTERI MENIHER PER ME SHUM INFO NE TEL DHE NE EMAIL petrit_ilazi@hotmail.com Per me shum info 044273926
Informata rreth publikuesit
Petrit
Ferizaj
044273926
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »