SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi A6 2.0 tdi
Çmimi :
€27,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
102,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
101884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pershkak te shkuarjes jasht vendit shes veturen audi a6 model i ri ekstra te gjitha qfar kerkohen per ni vetur lliksoze
Informata rreth publikuesit
nasermorina15
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »