SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kombin t4
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
101901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombin t4 dizel ,1.9 motori ,motor i punon shum mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Ferizaj
044283605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »