SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes GOLF 4 1.9 SDI
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
284,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
101920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
motorr 1.9 sdi pa turbo 74 kw. shum ekonomik. i vitit 2000-2001 me dokumenta te rregulla te prera. ne 04.2015
full opsion. me gjitha. disje aluminu original te GOLF me goma origjinale gjermane te erdhera me disjet. vlera e tyre ka kushtu shum. disjet jam R17. nuk di cte them me ju ngelet vetem ta provoni e mos ta harroni TARG ( AA 787 MI ). nr im : 0673444433Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gani
London, United Kingdom
0673444433
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »