SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno Clio 1.5 Dizel 2002
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Spoiler
ID e produktit :
101921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno Clio 1.5 Dizel viti 2002
xhamat elektronik
dyrt centrall etj...+37745224555
Informata rreth publikuesit
Endervideo
Prizren
044288990
prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »