SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
101933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 Tdi 1.9 me I tkuqe Hargjimet shum tvogla osht shum i rujtun Me navi abs goma dimrit ejt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
045-999-125 049-656-204
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »