SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 T(DI) 2 t'kuqe
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
101935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 1.9 tdi 2 te kuqe 6 shpejtsi 131 ps . Bord kompjuter senzora mbrapa , senzor per shi serviset me rregull , me liber servisi . Ne gjendje shum te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dehir
Dragash
045577233
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »