SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
101958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti prodhimit fund 2003 1.9 diesel Panoram Kilometrazhi 200mi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
049529451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »