SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Clio - 2005
Çmimi :
€3,250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
ID e produktit :
101964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Clio 1.5 dizel dti 2005 i ardhur nga Zvicra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Krenim
044351894
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »