SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Antara 2.0 CDTI 2011
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '15
Lloji :
Opel Antara
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
75,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
102011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Antara 2.0 CDTI
•Viti 2011
•Km 75000 te garatuara me liber servisi
•Ulse me Nxemje
•Drita Xenon fabrikisht
•Pa dogon me tabela te Italis
•Te gjitha serviset e kryera
•Full ekstra
•Ndrrim I mundshem
•Nr kontaktus ne Viber/ Whatsapp 045-623-459
Informata rreth publikuesit
Nezir
Shtime
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »