SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra 1.9CDTI-09
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime
ID e produktit :
102034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ope astra 1.9 cdti viti 2009 automatik-tiptronik ka 134000 Km te kaluara esht ne gjendje shum te mir per me shum informata kontakto ne 044 134 849 / +37744683064
Informata rreth publikuesit
egzon
Prizren
044 683 064
Malsia e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »