SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugot 307
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
102042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugot 307 Hdi(i e kuqe)Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Rahovec
045608901
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »