SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
102070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf V TDI GT (150Ps) Special Edition!!!
i ardhur nga Gjermania.

Ngjyra e zezë metalike;
GT Optik;
Dritat Xenon;
Drita me ndezje Automatike;
Bord Kompjuter;
Audio System;
DVD (KENWOOD);
Larese te dritave;
LED drita mbrapa;
4x Xhamat elektronik;
ESP;
Pasqyret elektronike;
Shiber elektronik;
Servo;
8x AirBag;
Fellne 19Zoll;
Guma te reja;
Amortizim Gasni (plus amortizimi normal prej fabrikes)
Senzora per parkim mbrapa;
Klimaautomatik;
Tempomat;
Karriget me nxemje;

Vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin e telefoni : 044/ 520-959 ; Viber +37744520959
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044520959
Rr. "Bajram Bahtiri" pn Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »