SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 1.6 benzin , -88
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,500,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
102072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat 1.6 benzin ne gjendje shum te rregull regjistrim ka edhe dy muaj , per me shum na kontaktoni ne 044 289 341 ,,,,,,,
049 289 341
Informata rreth publikuesit
Eni
Suharekë
Nishor [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »