SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes C220 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
102076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes CDI220 viti 2002
Informata rreth publikuesit
Edon
Prizren
38649535510
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »