SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes c2.2 benzin
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
296,395
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1996
ID e produktit :
102079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercdes c2.2 benzin automatik nr i teli 049 147 997Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dushi
Dardanë
049147997
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »