SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toyota Avensis T22 1.8
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Toyota Avensis
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
102081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura TOYOTA AVENSIS T22 1.8 Benzin,Viti i prodhimit: 2000,192.000 Km,Klime,Xhama Elektrike,ABS,Shiber.Vetura eshte ne gjendje shum te mire, per çmim mund te bisedohet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labeat
Prishtinë
044909554
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »