SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi. RS 6. Viti 2004. 586ps.
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Audi S6 Avant
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
261,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2004
ID e produktit :
102083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj Audi a6 rs6!me targa te CH. Sport 4.2 me 586ps. Super e shpejt çmimi me ndrrim 12000€. E ndrroj me ndonje golf 5 ose mercedes C clas

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
N.N. RUDI
Prishtinë
044233662
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »