SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedesi 190
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1989
ID e produktit :
102089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi 190DizelViti i prodhimit 1989

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qëndrim
Pristina
045 350 015
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »