SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E270 Elegance
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
385,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
102104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes e270 në gjendje te mir i regjistruar deri me daten 29.10.2016 posedon t gjitha librat dhe dokumentet e serviseve, serviset e kryera në auto servis të autorizuar, per me shum kontaktoni ne 044189481(nga ora 9 deri 16)
Informata rreth publikuesit
Erjon
Gjakova
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »