SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 1.8-1999 benzin
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
102109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 1.8 benzin nqendje trregullt çmimi i diskutushum. Nr i teli 044 838 233
049 147 997Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dushi
Dardanë
049147997
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »