SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1997 Mercedes Benz C180 ESPRIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes C 180
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,783
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
102110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-Benz C180 Esprit
Te dhenat:
-Viti i prodhimit 1997
-Motor 1.8 benzin me shpenzime shume te vogla
-122 ps (kuaj fuqi) me 1800 kubik
-5 shpejtesi manuale
-karrige komforte
-perde ne gjamin e prapme
-dyer me gjama elektronike
-CD player
-Klimatronic
-Airbag
-Goma te reja me felge alumini
-Xham dielli
-200.783 km te garanatuara

*Makina eshte shume e ruajtur.
Eshte e vozitur vetem nga nje person.
E ardhur ne Kosove me 2001 me vetem 90.000 km.

Cmimi sipas marreveshjes.
Per kontakt/tel:044183760.
Informata rreth publikuesit
nijazi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »