SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190-1990-2.0D
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
272,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
102132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje te mire rigjistrim 18.11.2015

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmira
Gjilan
045590820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »