SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 avant 2.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:45
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,200
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
102151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 b8 2.0 tdi 105kw-143kf me start-stop sistem,manual 6 shpejtesi ngjyre e zeze metalike KM te garantume 142700km, posedon liber servisi me histori.i rexhistruar deri ne qershor 2017 viti i prodhimit 10.11.2010 Fellne Fabrikisht te AUDI-së 16 me goma te veres bringstone ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen 049441242
Informata rreth publikuesit
enis
Pejë
049441242
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »