SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 tdi 2 tkuqe
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
294,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
102158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 1.9 t di tkuqe 131 ps 6 shpejtsi ne gjendje shum te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dehir
Bellobrad
045577233
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »