SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0TDI Dogana e paguar
Çmimi :
€11,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
102160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 i sapo ardhur nga Gjermania te paguar Doganen dhe akcizen. Model: ComfortLine Menual : Shpejtesi 6 Motor: 2.0 TDI Extra: Senzor parkimi,shiu,Alarm,ulset me nxemje,Tempomat,Klimatronik 2zonale,NaviDvd6cd,2qelsa Ipko ose viber +38649300273 Vala 045 528 273 Ka mundesi nderrimi Servisi: I kryer Total

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
049888028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »