SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndrrohet Renault Laguna 1.9D 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
102196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet Renault Laguna 1.9 D vp 2005 6 shpejci+R
Me cenzora dhe navi, kruzkontroll, dual klime,
Ndrrim i mundshem me 4x4, audi quattro, 4Motion ose 4Matik

1 vit RKS
Informata rreth publikuesit
KAD
Therandë
049490979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »