SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
Lloji :
Fiat Cinquecento
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Viti :
1994
ID e produktit :
102205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat cinquecento. vetra ka regjistrim 12 muaj. eshte ne gjendje te mir.
Informata rreth publikuesit
altin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »