SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel - Chevrolet Epica 2.0 D Automatik/Tiptronik - 2007 - (Urgjent)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Chevrolet Epica
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
1991.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
102211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent veturen Opel -Chevrolet Epica 2.0 D Automatik 2007 i ardhur nga Franca ne vitin 2014 dhe i regjistruar ne RKS.

FR 2007
155,000 km
Diesel
110 kW (150 PS)
Automatic transmission


Cubic Capacity:1991 cm³
Number of Seats:5
Door Count:4/5 Doors
Fuel consumption combined: ca 7.6 l/100 km
Fuel consumption (extra-urban): ca 6.1 l/100 km
CO2-Emissions combined: ca 212 g/km
Emission Class: Euro4
Emissions Sticker:4 (Green)
Colour:Blue metallic
Interior Design:Full leather
Informata rreth publikuesit
Sejdi
Prishtinë
044279614
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »