SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikap caddy 1.9 disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
102212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PIKAP CADDY 1.9 disel 97 NE GJENDJE TRREGULLT BEJ NDRRIM ME PIKAP ME TE RI SHTOJ DHE PARE

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
045529951
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »